Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Form | Single Face |
| Function | Humidity Display, With Backlight |
| Shape | SQUARE, Square |
| Screen Type | LED |
| Style | Classic Style |
| Motivity Type | Digital, Solar |
| Display Type | DIGITAL |
| Material | Plastic, ABS |
| Origin | Mainland China |
| Type | WALL CLOCKS |
| Occasion | Back to School |
| Feature | Antique Style |
| Design Style | Modern |
| Product name | Temperature Instruments & Table Clocks |
| Usage | Living Room Alarm Clock |
| Size | 9.3*7.3*1.5cm |
Instock
There are no reviews yet.