Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Form | Single Face |
| Function | Acoustic Control Sensing |
| Length | 63.5mm |
| Width | 63.5mm |
| Shape | SQUARE |
| Diameter | 63.5mm |
| Weight | 300g |
| Model Number | Alarm Clock |
| Screen Type | LED |
| Style | Modern Style |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | Antique Style |
| Material | ABS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Alarm Clocks |
| Item name | LED Alarm Clock/Digital Clock/Despertador |
| Usage | Temperature Timer |
| Function 1 | Snooze Function |
| Feature 1 | Digital display time clock |
| Feature 2 | Voice Control |
| Feature 3 | Table Decor |
| tpye 1 | LED Alarm Clock |
| tpye 2 | Desktop Clocks |
| tpye 3 | Table Clock |
| tpye 4 | Digital Clock |
| Drop-shipping | Yes |
| Is-Customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.