Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | Mini Clock Insert |
| Shape | Circular |
| Material | RESIN, ABS |
| Style | Brief |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Antique Style |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
| Front diameter | approx.65mm/2.56in |
| Back diameter | approx.55mm/2.17in |
| Optional Color | Golden, Silver |
| Quantity | 1 Pc |
Instock
There are no reviews yet.