Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | -mm |
| Width | -cm |
| Shape | Geometric |
| Diameter | -cm |
| Weight | 52g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | LILIDONGHUA88 |
| Display Type | Needle |
| Feature | LUMINOVA, Antique Style |
| Material | Plastics |
| Pattern | – |
| Style | Brief |
| Body Material | Cloth |
| Combination | Multi-piece set |
| Wall Clock Type | – |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Battery | 1.5V AA Battery(Not Included), 1.5V AA Battery(Not Included), 1.5V AA Battery(Not Included) |
| Clock Movement Size | Approx. 2.20×2.20×0.63inch(56x56x16mm), Approx. 2.20×2.20×0.63inch(56x56x16mm), Approx. 2.20×2.20×0.63inch(56x56x16mm) |
| Total Shaft Length | Approx. 0.47inch(12mm), Approx. 0.47inch(12mm), Approx. 0.47inch(12mm) |
| Thread Length | Approx. 0.43inch(6mm), Approx. 0.43inch(6mm), Approx. 0.43inch(6mm) |
| Suitable for | Approx. 0.2-0.31inch(5-8mm) Thickness Clock Plate, Approx. 9.84-11.81inch(25-30cm) Diameter Clock Plate, Approx. 0.2-0.31inch(5-8mm) Thickness Clock Plate, Approx. 9.84-11.81inch(25-30cm) Diameter Clock Plate, Approx. 0.2-0.31inch(5-8mm) Thickness Clock Plate, Approx. 9.84-11.81inch(25-30cm) Diameter Clock Plate |
Instock
There are no reviews yet.