Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 37 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | 320mm |
| Shape | Circular |
| Diameter | 32cm |
| Weight | 1100g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | CW09 |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Antique Style |
| Material | Metal |
| Pattern | SCENIC |
| Style | Modern Style |
| Body Material | wooden and Metallic |
| Combination | Multi-piece set |
| Wall Clock Type | 15 mm Thick Plate |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Product name | Wall clock |
| Usage1 | decorate the living home shops office |
| Usage2 | watch time and improve life quality |
| Usage3 | Home decoration kids bedroom |
| Feature1 | super-silent effect |
| Feature2 | Japan Imported clock move machine |
| Feature3 | different colors for option or customized |
| Feature4 | Modern Popular fashion wall clock |
Instock
There are no reviews yet.