Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Is Smart Device | No |
| Form | Single Face |
| Function | Color Changing |
| Length | 200mm |
| Width | 67mm |
| Shape | SQUARE |
| Weight | 255g |
| Model Number | Nixie Tube Clock |
| Screen Type | LED |
| Style | Modern Style |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | LUMINOVA, Antique Style |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Brand Name | TULX |
| Origin | Mainland China |
| Type | Alarm Clocks |
| Color classification | Beech style, black walnut style |
| Size | 200X67X50mm |
| Interface | TYPE-C |
| POWER | 5V/1A |
| Screen | 0.96''IPS |
Instock
There are no reviews yet.