Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 24TD7HH601601 |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Plastic |
| Weight: | 10g |
| Size: | 6×2.5×2.5cm/2.36×0.98×0.98inch |
Instock
There are no reviews yet.