Instock
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | SQUARE |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | / |
| Model Number | / |
| Motivity Type | mechanical |
| Display Type | Needle |
| Pattern | / |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | Four-piece Set |
| Wall Clock Type | / |
| Brand Name | GOHAND |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| DCF Clock Movement | Clock Movement Mechanism |
| Clock Repair Parts | A |
| material | Plastic and Metal |
| Quantity | 1 Set, 1 Set, 1 Set |
| Host Size | approx.55x55mm, approx.55x55mm/2.20×2.20×0.63in, approx.55x55mm/2.20×2.20×0.63in |
| Power By | 1 x AA Battery (not include), 1 x AA Battery (not include), 1 x AA Battery (not include) |
| Shaft Overall Length | approx.14mm/0.55in, approx.14mm/0.55in |
| Hour hand size | approx.79/79/67mm, approx.79/79/67mm |
| Minute hand size | approx.105/109/91mm, approx.105/109/91mm |
| Second hand size | approx.135/135/114mm, approx.135/135/114mm |
Instock
There are no reviews yet.