Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | wooden hourglass |
| Brand Name | XINCHEN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 5*9cm |
| Time | 1/3/5 minutes |
| Color | blue, pink, yellow, red, purple |
| Material | wood and glass |
| Style | simple and modern |
| technology | blow |
| Applicable Holidays | Valentine's Day, Mother's Day, Father's Day, Independence Day, Thanksgiving Day, Easter, Christmas |
| Features 1 | wooden decorative hourglass |
| Features 2 | office timer |
| Features 3 | ornament sandglass |
| Features 4 | brush teeth timer |
| Features 5 | cook sand clock |
| Features 6 | eating timer |
| Features 7 | homework timer |
| Features 8 | desktop decoration hourglass |
| Features 9 | sand timer |
| Features 10 | timer for children |
Instock
There are no reviews yet.