Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | 210mm |
| Weight | 361g |
| Diameter | 115mm |
| Width | 98mm |
| Model Number | HY-F001 |
| Sheet Size | 12'' |
| Function | Page Turning |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | Wave movement |
| Motivity Type | mechanical |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | Antique Style |
| Type | Desk Clocks |
| Origin | Mainland China |
| Product | Retro Flip Clock |
| Dropshipping/Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.