Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | 300mm |
| Width | 30cm |
| Shape | Circular |
| Diameter | 30cm |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM, Living Room |
| Model Number | CZ-0933 |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Material | Acrylic |
| Pattern | ABSTRACT |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | separates |
| Brand Name | The Geeky Days |
| Type | Wall Clocks |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.