Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 6 cm |
| Is Smart Device | No |
| Length | 410mm |
| Width | 10cm |
| Weight | 1300g |
| Motivity Type | Digital |
| Feature | Antique Style |
| Material | Metal |
| Style | Classic Style |
| Body Material | alufer |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Instock
There are no reviews yet.