Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Form | Single Face |
| Function | Snooze Function |
| Length | 265mm |
| Width | 35mm |
| Shape | Geometric |
| Diameter | 70mm |
| Weight | 270g |
| Model Number | alarm clock |
| Screen Type | LED |
| Style | Modern Style |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | Calendars, LUMINOVA |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Alarm Clocks |
| Type 1 | Digital Clock |
| Type 2 | LED Digital Alarm Clocks |
| Type 3 | Dual Clock |
| Type 4 | Music Alarm Clocks |
| Type 5 | Alarm Clocks With Snooze |
| Type 6 | Alarm Clocks With Temp |
| Type 7 | Multifunctional Alarm Clocks |
| Type 8 | Desk Clock |
| Type 9 | Alarm Clocks |
| Type 10 | despertador |
| Type 11 | horloge |
| Type 12 | reloj |
| Type 13 | despertador digital |
| Type 14 | Music Alarm Clocks |
Instock
There are no reviews yet.