Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | bubble hourglass |
| Brand Name | XINCHEN |
| Origin | Mainland China |
| Style | modern |
| Material | glass |
| Size | 8*8*20cm |
| Color | red, pink, green, white, blue, purple |
| Production process | blowing |
| Hanging Forms | decorative items |
| Applicable gift giving occasions | wedding anniversary, birthday, full moon, travel commemoration, graduation, housewarming, parties gathering, medical visits and consolation |
| Applicable gift giving relationships | juniors, couples, spouses, colleagues, friends, elders, children, peers learning, mentor |
| Applicable holidays | christmas, valentine's day, spring festival, father's day, mother's day, teacher's day, yuan dan, qixi, halloween, national day, children's day, women's day |
| Is it a Gift | yes |
| Shape | geometry |
| Features 1 | room decor |
| Features 2 | living room accessories |
| Features 3 | liquid hourglass |
| Features 4 | ornaments home decoration |
| Features 5 | hourglass art |
| Features 6 | surprise gift |
| Features 7 | desk decoration |
| Features 8 | liquid motion toy |
| Features 9 | natural philosophy |
Instock
There are no reviews yet.