Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | CMA |
| Item Weight | 2.35g |
| Item Height | 12MM |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Heart Shape |
| Brand Name | FC |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Metals type | 925 Sterling Silver |
| Charms type | New Fashion Green Enamel Lampwork Dust Ice Cream |
Instock
There are no reviews yet.