Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 3g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Chain Type | O-chain |
| Shapepattern | HEART |
| Pendant Size | 8MM |
| Occasion | Anniversary |
| Style | Cute/Romantic |
| Model Number | xdy-n2 |
| Certificate Type | NGSTC |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Brand Name | Halaile |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | NECKLACES |
| Fine or Fashion | Fine |
| Color | D color VVS1 |
| Carat | 1/2CT |
| Include GRA certification | YES |
| Shape and cutting style | Heart cut |
| Material | S925 Silver + Moissanite |
| Necklace Length | 40+5cm |
| For | women |
| Use for | Party/Wedding/Birthday/Gift |
Instock
There are no reviews yet.