Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 8g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Is Resizable | No |
| Diameter | 6cm |
| Occasion | WEDDING |
| Style | Classic |
| Certificate Type | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | ANST |
| Origin | Mainland China |
| Bracelets Type | Bangles |
| Fine or Fashion | gold filled |
Instock
There are no reviews yet.