Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | see the picture |
| Metal Color | Gold-color |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | 999 |
| Metal Stamp | 999, Fine |
| Style | TRENDY |
| Model Number | 24K |
| Shapepattern | Geometric |
| Certificate Type | GDTC |
| Metals Type | Yellow Gold |
| Main Stone | None |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.