Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 20G |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Style | Classic, Classic |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | CRYSTAL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Body Jewelry |
| Fine or Fashion | Fine |
| Type | Nose Stud |
| Body Area | For Nose, Ear Bone |
| Shape | L Shape |
| Metal Material | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | Silver&Gold |
| Gemstone Size | 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm |
| Gemstone Color | White Crystal |
| Post Length | About 7mm+5mm |
| Gauge | 22G |
| Packing | 6Pcs/12Pcs/20Pcs/36Pcs |
Instock
There are no reviews yet.