Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | CCGTC |
| Item Weight | Approx 33/57/85g/strand |
| Model Number | 002 |
| Item Height | 6mm 8mm 10mm |
| Main Stone | None |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Motmikubeads |
| Origin | Mainland China, China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Pyrite |
| Size | 6mm 8mm 10mm |
| Quantity | Approx 63/45/38beads/strand |
| Color | Natural |
Instock
There are no reviews yet.