Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | Approx27-100g/strand |
| Item Height | 6-12mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | GARNET |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Prestyle gem |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Garnet |
| Color | Natural |
| Place of Origin | China |
Instock
There are no reviews yet.