Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Number | pandora disney |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 3g |
| Model Number | pandora marvel |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Teardrop |
| Brand Name | Hot Toys |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Image IP | charms pandora 925 originales, pandora charms 925 original, harry potter charms, pandora original 925 charms |
Instock
There are no reviews yet.