Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | 35210664483 |
| Certificate Type | CNAS |
| Item Weight | 2-5g |
| Model Number | 100% Silver 925 Charms Beads Fit Original Pan Bracelet |
| Item Height | 10mm |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Round-brilliant-shape |
| Brand Name | Couqcy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Material | 100% 925 Sterling Silver |
| Color | Silver Pink Rose Gold |
| Quality | Good |
| Style | DIY Original Design |
Instock
There are no reviews yet.