Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Item Weight | 20g |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| CertificateType | Third Party Appraisal |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
Instock
There are no reviews yet.