Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Certificate Type | NGTC |
| Item Weight | 1.5kg |
| Model Number | WP152SB |
| Pearl Quality | AAA |
| Item Height | 6-8mm |
| Pearl Type | Akoya Pearls |
| Metals Type | None |
| Main Stone | PEARL |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | CLUCI |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Quantity | 30pcs oysters |
| Pearl Color | Mix 20 colors |
Instock
There are no reviews yet.