Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 16 × 1 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 4g |
| is_customized | No |
| Side Stone | Zircon |
| Certificate Number | GDR225669 |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Animal |
| Setting Type | None |
| Style | Cute/Romantic |
| Model Number | QLX |
| Rings Type | Cocktail Ring |
| Occasion | WEDDING |
| CertificateType | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Brand Name | SAY |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
Instock
There are no reviews yet.