Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 40g |
| Metals Type | None |
| Main Stone | CRYSTAL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | fashion |
| type | Natural Crystal Stones, Crystal Raw Stones, Rock Specimen, Healing Stones, Collection Stones |
Instock
There are no reviews yet.