Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Certificate | No |
| Item Weight | 1g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Classic |
| Model Number | BY965 |
| Occasion | party |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Bracelets Type | Chain & Link Bracelets |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | None |
| Gender | Women |
| Brand Name | INZATT |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
| Drop shipping order | Acceptable |
| Order more than 15USD | Free shipping with tracking info |
| Order more than 200USD | Free shipping by UPS, DHL, EMS, Aramex |
| Jewelry Ocassion | Party, Birthday, Engagement, Anniversary, Wedding |
| Material | 100% 925 Sterling Silver Guarantee |
Instock
There are no reviews yet.