Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 1.3g |
| is_customized | Yes |
| Certificate Number | ZGKDS56S81S |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Chain Type | O-chain |
| Pendant Size | 5MM |
| Occasion | party |
| Style | Cute/Romantic |
| Model Number | LGKGL4S34S |
| Certificate Type | NGDTC |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | PEARL |
| Gender | Women |
| Brand Name | LGKGL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | NECKLACES |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.