Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | Fine Jewelry |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 2 g |
| Model Number | PAC042 |
| Item Height | – |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Qikaola |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Color | Silver |
| Material | S925 Silver |
| Occasion | Wedding, engagement, party, date, anniversary, birthday, Christmas… |
| Gift For | Mother, daughter, girlfriend, friend, lover, wife, classmate… |
| Accept | Wholesale, Drop Shipping, Customization |
Instock
There are no reviews yet.