Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 3g |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Nuggets |
| Brand Name | Qikaola |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.