Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | about 3g |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | fashion |
| Accept | Wholesale, Drop shipping, Customization |
| Occasion | Birthdays, anniversaries, weddings, Christmas, travel… |
Instock
There are no reviews yet.