Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 10g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | CRYSTAL |
| Certificate Number | nose stud |
| Shapepattern | Round |
| Style | Classic |
| Gender | Women |
| Model Number | bd198 |
| Certificate Type | IGI |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Body Jewelry |
| Fine or Fashion | Fine |
| Color | Silver, Gold |
| Material | 925 Sterling Silver, Crystal |
| Shape | L shape.I shape, S shape |
| Quantity | 1pc |
| Pin Length | 0.8x7mm, 1.0x7mm |
| Top Size | 2/2.5/3/3.5mm |
Instock
There are no reviews yet.