Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 1.01g-4g |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Certificate Type | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | CHARMS |
| Type of ornament | bowknot perfume lipstick high heel shoes bag beads |
| Applicable Occasions | Birthday, Anniversary, Valentines Day, Christmas, Wedding, Engagement, Party, Festivals |
| Gift For | Wife, Girlfriend, Sister, Daughter, Mother, Aunt, Family, Friends, Classmates |
| Accept | Customization, Wholesale, Drop Shipping |
| Color | Pink |
Instock
There are no reviews yet.