Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | not under fire |
| Dimensions | 30cm |
| Battery | non |
| Gender | Unisex |
| Features | cartoon/卡通, Educational, Mini, model, SOFT |
| Plastic Type | ABS |
| Form | 1/6 |
| Model Number | 230 |
| Theme | Movie & TV |
| Type | FASHION DOLL, Matryoshka Doll, Baby Dolls, DOLL |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CHILDCITY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Item Type | Dolls |
Instock
There are no reviews yet.