Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 3 cm |
| Model Number | Inflatable Pool Floats |
| Brand Name | CatXaa |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Swim ring |
| Type 2 | Water tube |
| Type 3 | Inflatable floating ring |
| Type 4 | Pool floats |
| Type 5 | Inflatable swimming ring |
| Category 1 | Pool accessories |
| Category 2 | Water amusement |
| Category 3 | Beach accessories |
| Category 4 | Water play equipment |
| Category 5 | Swimming pool accessories |
| Usage | Inflatable toys |
| Crowd | Swimming ring for children or adults |
| Load bearing | 90-240 catties |
| Thickness | 0.25mm |
Instock
There are no reviews yet.