Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TAD08 |
| Brand Name | ATENGE |
| Origin | Mainland China |
| Electric Air Duster | 500W |
| Air Blower | Keyboard Cleaner |
| Compressed Air Can | air duster cleaning |
| electric compressed air | air duster air blower |
| air cleaner pc | pc air blower |
| portable air blower | compressed air blower |
| blower for pc | for PC Computer Cleaning |
Instock
There are no reviews yet.