Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Limited Collection |
| Condition | In-Stock Items |
| Dimensions | 13cm |
| Gender | Unisex |
| Form | 1/8 |
| Model Number | 13cm |
| Theme | Movie & TV |
| Type | Interactive Dolls |
| Material | RESIN |
| Brand Name | OLOEY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Item Type | Dolls |
Instock
There are no reviews yet.