Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Screen Cleaner spray bottle |
| Brand Name | BAPPSUS, SONGFUL |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Size | 9*2.7*2.7cm |
Instock
There are no reviews yet.