Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Sports |
| Certification | CE |
| Model Number | Pool Float |
| Brand Name | MYGVN |
| Recommend Age | 12+y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Scenarios | Beaches and Pool Parties |
| Specifications | 180*150cm |
| Material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.