Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Dust |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| Name | Chassis dust filter |
| Material | Nylon, soft magnetic |
| Colour | Black, white |
| Size | 8cm/3.15in, 9cm/3.54in, 12cm/4.72in, 14cm/5.51in (optional) |
| Weight | 16g |
Instock
There are no reviews yet.