Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Mini USB Vacuum Cleaner |
| Net weight | 70g |
| Size | 14cm*3.5cm*4cm |
Instock
There are no reviews yet.