Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | cleaning brush |
| Model Number | USB Vacuum Cleaner Designed For Cleaning Computer Keyboard Phone Use |
| Application | Keyboard |
| Size | 10*3.4*4cm |
| Weight | 91g |
| Color | Blue, black, green, rose red, yellow |
| Material | Plastic |
| Feature | Mini |
Instock
There are no reviews yet.