Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Mairuige |
| Origin | Mainland China |
| Colour | Black, Blue |
| Material | PP+Nylon Bristles |
| Size | 18.5*2CM |
| weight | About0.02kg |
Instock
There are no reviews yet.