Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, none |
| Model Number | BX01, BX01 |
| Brand Name | brand name |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Application | PC/ Keyboard /Crumbs/car/swim rings/air mattresses/beds/balloons |
| plug | EU |
| function 1 | Powerful air blower |
| function 2 | electric air duster |
| function 3 | compressed air duster |
| function 4 | air duster pc |
| function 5 | blower for pc |
| function 6 | air cleaning |
| function 7 | air duster air blower |
| function 8 | electric compressed air |
| Electric Air Duster | 500W |
| Air Blower | Keyboard Cleaner |
| Compressed Air Can | duster |
| electric compressed air | air duster air blower |
| air cleaner pc | pc air blower |
| portable air blower | compressed air blower |
| blower for pc | air cleaning |
| Type | Vacuum Cleaner |
| Power supply | DC5V |
| Motor speed | 45000rpm |
| Battery capacity | 6000MAh/15000MAh |
| Feature 1 | Handheld Dust Wireless Air Duster |
| Feature 2 | USB Dust Blower |
| Feature 3 | cordless air duster blower |
| Feature 4 | cordless air duster electric blower portable |
| Feature 5 | cordless air duster high pressure |
| Feature 6 | cordless multifuncion air duster |
| Battery: | 7500mAH |
| Speed: | 50000rpm |
| Charging time: | 34H |
| Feature: | portable blower |
| computer cleaner: | Electronics Cleaning air duster |
| Type 1: | Vacuum Cleaner |
| Type 2: | blower/air duster |
| Power: | 100W |
| Input power | 5V 2A |
| Product name | Powerful air blower |
| Model | C4915/X7 |
| Charging power supply | DC5V |
| Charging input current | 3A |
| Output voltage | 7.4V/12V |
| Output current | 3A |
| Rated power | 60W |
| Standby power consumption | <50UA |
| Charging port | T-C port |
| Use time | 30 minutes/45 minutes |
| Motor | Brushed high-speed motor Motor speed: 51000 rpm |
| Blowing force test | 25M/S |
| Working temperature | -10~50℃ |
| Working humidity | -10~60℃ |
| Material | ABS and |
| Noise | <80db |
| Weight with package | 425g |
| Packing size | 206X76X120 mm |
| Support | Dropshipinng |
| Powerful Blower | High Speed Ducted Fan |
| Mini Turbo Jet Fan | Turbo Violent Fan |
| Compressed Air Blower | Dust Blower |
| Name | Wireless Air Duster / Electric Air Blower |
| Shipment | Free shipping items |
| Turbo Violent Fan | Ducted Jet Fan |
| Dust Blower | Handheld Ducted Turbofan |
| Certification | CE |
| Shell material | ABS |
| Product size | about 206.00×125.00×70.00mm, 8.11×4.92×2.76inch |
| Marca | SUPMANGO |
| Origine | CN (Origine) |
| Features 1 | keyboard cleaning |
| Features 2 | keyboard cleaner |
| Features 3 | Keyboard Cleaning Kits |
| Features 4 | Keyboard cleaning brush |
| Features 5 | for keyboard cleaning |
| Features 6 | headset cleaner |
| Features 7 | Airpods cleaner |
| Features 8 | headphone cleaning tool |
Instock
There are no reviews yet.