Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| BJD/SD Attribute | Body Parts |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | only head |
| Dimensions | Head for 30cm baby doll |
| Battery | none |
| Gender | Unisex |
| Features | cartoon/卡通, Dıy Toy, Educational, Mini |
| Form | 1/6 |
| Model Number | Girl's Doll head |
| Theme | Movie & TV |
| Type | FASHION DOLL, Ethnic Dolls, Interactive Dolls |
| Material | ABS |
| Brand Name | CANDY SISTER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Dolls |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.