Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 3 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 6600mAh |
| Voltage | 29.4V |
| Size | 320*70*25MM |
| Model Number | 7S2P 29.4V |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | aimjin |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.