Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 37 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 120AH |
| Weight | 35.5KG |
| Voltage | 72V |
| Size | 300*370*250MM |
| Model Number | L2412243 |
| Type | LiFePO4 |
| Brand Name | SEENRUY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.