Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 20V |
| Type | Li-lon |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| dewalt 20v battery | dewalt 20v |
| Nominal capacity | 6000MAH-12000MAH |
| DCB184 | DCB200 |
| Set Type | Batteries Only |
| DCB181 | dewalt 18v battery |
| dewalt 18v | dewalt 18v battery charger |
| dcb184 dewalt 18v battery | dcb182 battery 18v |
Instock
There are no reviews yet.