Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Size | 5.6*3.6mm |
| Model Number | A10 |
| Battery Type | Zinc / Air |
| Brand Name | DIXIPROLURE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.